• כניסה
 • אין מוצרים בעגלת הקניות.

התחברות

מרחבא וברוכים הבאים לדף הבית של הקורס!

~ לכניסה ליחידות יש להקליק על הכפתור הכתום:  ״התחל קורס״ / ״המשך קורס״ משמאל.

אחרי המון פניות שלכם, ואחרי 7 שנות מחקר ופיתוח.
אנחנו מתרגשים וגאים להציג את:
הקורס השלם לערבית מדוברת!

הקורס הוא למעשה חבילה המכילה את כל השיעורים וכל היחידות בכל הרמות מכל הקורסים בשפה1.

אז מה יש בקורס?

מדוברת למתחילים + מדוברת לממשיכים + מדוברת למתקדמים + שירים + יחידות לצוותי רפואה + ערבית בדרכים (קטעי האזנה לנסיעות) + ערבית בשביל הכיף + קומדיה וסאטירה + ערבית באקדמיה ועוד ועוד.

ובנוסף, היחידות ללימוד ערבית מדוברת שנפתח בהמשך יכנסו אוטומטית לקורס השלם, כך שתמיד יהיה לכם חדש ומעניין.

מומלץ לגלול קצת למטה ולקרוא את המשובים של אלה שכבר לומדים בקורס.

לכמה זמן המנוי?

לתמיד! נכון, אין הגבלת זמן. אין מה להרחיב כאן, זה פשוט.

והמחיר? זה קטע משוגע לגמרי.

קצת הקדמה: אם הייתם רוכשים מנוי שנתי לשלושת הקורסים המובילים שלנו (מתחילים, ממשיכים ומתקדמים) הייתם משלמים 870 ₪ לשנה אחת, אם נוסיף את שאר התכנים שמקבלים מגיעים ליותר מ-1000 ₪ לשנה. לשלוש שנים – 3000 ₪.

המחיר כרגע לקורס השלם: 650 ₪ למנוי ללא הגבלת זמן! כן אתם קוראים נכון, בתשלום חד פעמי אתם מצטרפים למשפחת שפה1 לנצח! בלי אותיות קטנות ובלי טריקים, כל עוד אנחנו קיימים, אתם אתנו, לומדים בקצב שלכם, ללא לחץ ובלי להתבאס שנגמר המנוי או אם לקחתם הפסקה של כמה חודשים.

כל מי שיש לו עניין כלשהו בשפה הערבית חייב את הקורס הזה לעצמו, זה לחלוטין קורס הערבית האחרון שתצטרכו.

נשאר לכם רק להרשם ואנחנו נדאג לכל השאר, מתחילים לדבר ערבית היום.

שלכם,

צוות שפה1

משובים על הקורס

5

5
8 דירוגים
 • 5 כוכבים8
 • 4 כוכבים0
 • 3 כוכבים0
 • 2 כוכבים0
 • 1 כוכבים0
 1. אני רשומה לכותבים קוראים ולערבית מדוברת

  5

  שניהם קורסים נהדרים.
  ההסברים נוחים ומובנים. תמיד ניתן לחזור ולחדד מה שנשכח.
  חיפשתי שנים מקום ללמוד קריאה ודיבור ומצאתי בדיוק מה שרציתי

  היית ממליצה אולי על איזה תפריט בו ניתן לחזור אל נושא מסויים שמעוניינים לחזור אליו ולא זוכרים באיזה שיעור הוא – כלומר כותרת כל פריט בתפריט מעידה על תוכן השיעור

 2. תודה רבה!

  5

  כבר כמעט שנה שאני לומדת בעזרת הקורס השלם ועוד לא סיימתי את כל היחידות! הקורס עשיר ומלא בפעילויות מגוונות מאתגרות ומעניינות. הצלחתי ללמוד עברית מאפס לרמה בה אני מדברת בחופשיות ומבינה 90% ממה שאני שומעת. תודה רבה לכם שפה אחת על הקורס, בזכותם נפתח בפני עולם 🙂

 3. 5

  לאלה ולכל חבריה בצוות הפיתוח
  אין בפי מלים להלל ולשבח את הפלטפורמה העשירה והדידקטית שבניתם ללימוד השפה הערבית המדוברת.
  אני עצמי פיתחתי שני קורסים ללמידה מרחוק בתחום ההוראה שלי תחת המעטפת של בית ברל ויודע כמה חשיבה והשקעה דרושות כדי להנגיש את החומר לסטודנטים.
  השיעורים בקורס זה ברורים מאוד ומזמינים למידה ידידותית מאתגרת ומהנה. ניכר בעליל שמפתחי הקורס יצירתיים וחדשניים שכן הם מצליחים להביא בפני הלומד חומר מגוון ומדורג עם מערכת תרגול מדהימה. אני שמח שרכשתי את הקורס השלם כדי להפיק תועלת והנאה מכל אשר בו היום ועוד יהיה בו בעתיד.
  תבורכו על מעשה ידיכם ופרי יצירתכם.
  ולך אלה המקסימה המון שבחים על דרך ניהול השיעורים המופתית.

  ד"ר נסים עמרני

 4. תודה רבה על הקורס ערבית המקיף ונהדר

  5

  אלה וצוות שפה 1 היקרים,
  לקראת סוף מאי 2018 התחלתי ללמוד ערבית באמצעות הלומדה האינטראקטיבית המצוינת שהכנתם ואני מאוד נהנה – תודה רבה!!!
  התחלתי בקורס האותיות כי רציתי ללמוד ערבית בערבית ולא בתעתיק. אחרי שסיימתי בכמה שבועות את קורס האותיות התחלתי את קורס הערבית השלם ואני לקראת סוף יחידה 7 מתוך 10 של הקורס הראשון. אני נעזר בשיעור סקייפ אחד בשבוע עם מורה ערבי כדי לדייק את הגיית המילים ולהוסיף תכנים ושיעורי בית בהתבסס על הלומדה. אני ממליץ מאוד על השילוב הזה של לומדה ומורה.
  בעבר ניסיתי כמה מסגרות ללימוד ערבית אבל הקורס של שפה 1 נמצא המתאים לי מכולם. אני יכול לשלב את הלימודים עם העבודה בכול זמן ומקום שמתאפשר לי (כולל בזמן נסיעות לחו"ל) בזכות הפלטפורמה האינטרנטית. הלומדה נעימה וברורה ויש בה הרבה פיצ'רים כמו מילון ושירים מתורגמים בסוף כול יחידה – כדאי וחשוב להקדיש קצת זמן להכיר את כול האפשרויות ולהשתמש בהן.
  לימוד בעזרת לומדה מצריך משמעת עצמית אבל גם עם רבע שעה ביום (זה מה שיש לי לפעמים), ניתן להרגיש את ההתקדמות. האינטראקטיביות והגיוון של הלומדה עוזרים מאוד להתמיד בלימוד. הלומדה עובדת על פלטפורמות שונות ולפעמים אני נגש אליה מהמחשב שלי בבית או זה בעבודה (בסוף היום) או מהטאבלט ואפילו מהסמארטפון (פחות נוח לי כי הפונטים קטנים וקשה לדייק וללחוץ על הכפתורים של הלומדה).

  אלה ולסטרה היא אישה מדהימה הרואה בלימוד והנגשת השפה והתרבות הערבית שליחות אמתית. הדבר בא לידי ביטוי בזמינות שלה לשאלות שלי ובהצעות המעניינות שלה לגיוון והרחבת הלימוד והחוויה הלימודית – אלה לא מוכרת לומדה, היא בונה גשר לחברה ולתרבות הערבית באמצעות לימוד השפה.
  אני מקווה שבקצב הלימוד הנוכחי (הלוואי שיכולתי להקדיש יותר זמן) אוכל לקרוא עיתון ולהבין תכניות וראיונות ברדיו ובטלוויזיה תוך שנתיים.
  דבר נוסף – התמורה עבור עלות הלומדה היא מאד גבוהה, גם בזכות המחיר האטרקטיבי.
  תודה רבה לאלה ולצוות שפה 1!
  בברכה, רון בבקוב

 5. הלומדה האולטימטיבית ללמוד ערבית

  5

  האמת היא שלא בדקתי לומדות אחרות, אך לומדה זו היא פשוט נפלאה.
  היא בנויה בחוכמה, ובתשומת לב מדוקדקת לשלבים והרבדים השונים שנדרשים להתמודדות עם שפה חדשה.
  התכנים לקוחים מחיי היום יום הרלוונטיים לתקשורת בין אנשים, והסרטונים מקסימים ותמיד בסופם פאנצ'ליין שמעלה חיוך.
  הדרך להתמצא בתוכנה מוסברת היטב, האיורים משרתים את הטכסט, הכל בנוי מהקל אל היותר מתקדם, ומי שמתחיל לתרגל לא רוצה להפסיק עד סוף היחידה. האפשרות לחזור ולשמוע שוב ושוב את הסרטון, לפתור כמה תרגילים, לחזור שוב לסרטון ולגלות שעכשיו הוא יותר מובן הופכת את הלימוד לחוויה של משחק, המשובים הצליליים, האמצעים הטכנולוגיים השונים, האסתטיקה של האתר, ההומור – הכל יחד משובב נפש!
  פשוט כיף לעבוד בה בלי להרגיש שמתאמצים – ועל הדרך פתאום מגלים שזה אפשרי ללמוד שפה (גם בגיל לא צעיר), להתקדם! וגם להנות!

  הלומדה גם כל הזמן מתחדשת – נוספים עוד פרקים ועוד יחידות ועוד ספורים ומשלים ועוד שירים – וקישורים ליוטיוב ולשיחות, ועכשיו גם שפהTV – היצירתיות המתפרצת של אלה לרגע לא שוקטת, והיא ממציאה כל הזמן עוד שיטות ועוד דרכים חדשות ללמד ולהעשיר את הסטודנטים.
  כשהתחלתי עם הלומדה הייתי אסירת תודה על המצאת התעתיק ולא חלמתי ללמוד לקרוא ולכתוב. לא האמנתי שאצליח להשתלט גם על הדבור וגם על האותיות. אחרי שנתיים, ובעדודה של אלה ושל בתי, החלטתי לנסות וללמוד גם את האותיות – והנה תוך כמה שבועות נוכחתי שזה בר השגה! שוב – היחידה הזו באתר של שפה 1 כל כך מובנית וברורה, מזמינה ומעודדת, ונותנת תחושה של מסוגלות שאי אפשר להרפות. כמובן צריך להמשיך ולתרגל כדי להפנים את הנלמד, אך לזה גם פתרון בלומדה! חזרתי שוב ליחידות ההתחלה, הדפסתי לי את כל הדפים של המבדקים. הפעם בערבית, ודאגתי שתמיד יהיו לי בתיק כמה מהם למקרה שאני בדרכים ויש לי קצת זמן פנוי – שאוכל לתרגל ולקרוא!
  בקיצור הלומדה הזו היא מתנה לרוצים ללמוד ערבית! אנשי האתר תמיד זמינים לסייע בצד הטכני. אלה תמיד שמחה לענות ולהרחיב בכל שאלה וענין. מי צריך יותר?! אני אסירת תודה ומקווה שתמשיכו לגדול ולהתפתח שיותר ויותר אנשים ילמדו ערבית – ושאכן השפה תשמש כגשר תרבותי לקרב בינינו לשכנינו הערבים.

 6. 5

  שלום לאלה וליתר אנשי הצוות,
  זו השנה השלישית בה אני לומדת ערבית מדוברת עם הלומדה שפיתחתם. כמי שלא אוהבת לשבת מול מחשב וללמוד, הופתעתי לטובה.
  במקביל ללימודיי עם מורה, אני נעזרת בלומדה, על בסיס קבוע. השעורים ברורים, מגוונים ועונים על צרכיי כתלמידה.
  מרגישים שהושקעה חשיבה מרובה בהנגשת השפה באמצעות לומדה ידידותית מאד למשתמש ומצאתי את עצמי נהנית לעבוד איתה.
  מוצאת חן בעיניי העובדה שאתם משנים ומשפרים כל הזמן והרמה רק עולה.
  המון תודה!
  תלמה

 7. 5

  תודה לאנשי שפה 1 המוכשרים שהשכילו לייצר פלטפורמה כל כך עשירה ודידקטית ללימוד השפה הערבית.
  המגוון הרחב של תכנים ואמצעי המחשה, התרגול בשילוב מדיה עשירה מצליחים לעורר עניין, לחדש ולאתגר. המידע הרב וההסברים בנושאי דקדוק ובעיקר ההתייחסות המסודרת לנושא הפועל קידמו מאוד את יכולות השיח שלי ואת הביטחון שלי בדיבור, מעבר לאוצר המילים הגדול הטמון בלומדה.
  יישר כוח!

 8. קורס מלווה באתר

  5

  אני נחשפתי לאתר הקורס כשעוד היה בחיתוליו. כבר אז הרגשתי את צמיחתו והתפעלתי. המיוחד בקורס זה שהוא משתנה, מתעדכן ומשתדרג ללא הרף! הן טכנית והן מתובנות שעולות מהשטח. חומרי האתר מגוונים מאד. ניזונים מתחומי העניין שעולים בכיתות. דרך הלימוד בו כל כך מזמינה וכל כך ידידותית שלעתים נדמה לי שהשיעורים בכיתות מיותרים….אבל גם עליהן איני מוכנה לוותר כי הם מכוונים, מפעילים ומהנים ביותר.

הרשם לקורס
 • 3,250 650
 • גישה לא מוגבלת
1295 תלמידים רשומים
© פותח עם הרבה אהבה על ידי סטודיו אפקט-טיב, כל הזכויות שמורות לסטודיו אפקט-טיב בע"מ